Realização:
František PolákParticipam:
Martin Dejdar, Marie Rottrová, Petr Nárožný, Jiří Wimmer, Karel Černoch, Miloslav Šimek, Jiří Krampol, Ivan Mládek, Bolek Polívka, Karel Šíp (mais)participam
Martin Dejdar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Marie Rottrová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concerto)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concerto)
Petr Nárožný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (vídeo musical)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jiří Wimmer
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Chobotnice z II. patra (1986)
Karel Černoch
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Petrolejové lampy (1971)
Hity 89 (1989) (concerto)
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Miloslav Šimek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concerto) - apresentador
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Jiří Krampol
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Ivan Mládek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Bolek Polívka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Lições de Infância (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Karel Šíp
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vrchní, prchni! (1980)
Homolka a tobolka (1972)
Miroslav Donutil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Luděk Sobota
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Josef Dvořák
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
S Pydlou v zádech (1985) (gravação de teatro)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Vladimír Dvořák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A história que nunca aconteceu (1963)
Malí medvědáři (1957)
Zaostřit, prosím! (1956)
Jiřina Bohdalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Pohádky pod sněhem (1985)
Zdeněk Izer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (filme de TV)
Marek Dobrodinský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (filme de TV)
Ondřej Havelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (filme de TV)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Světlana Nálepková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Povídka malostranská (1981) (filme de TV)
Zastretý farebný svet (1979) (filme de TV)
Hodinář (1988) (filme de TV)
Jiří Korn
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jesus Christ Superstar (2005) (gravação de teatro)
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Mamzelle Nitouche (1977) (filme de TV)