Realização:
František DibarboraCâmara:
Jozef BrezanskýMúsica:
Jaromír DlouhýElenco:
Martin Gregor, Oldo Hlaváček, Dušan Blaškovič, Jozef Budský, Vlado Müller, Božidara Turzonovová, Eva Krížiková, Jozef Adamovič, František Zvarík, Karol Skovay, Branislav Koreň, Ján Géc (mais)Elenco
Martin Gregor
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (filme de TV)
A Loja da Rua Principal (1965)
Jánošík I., II. (1963)
Oldo Hlaváček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (filme de TV)
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Dušan Blaškovič
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Jozef Budský
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Louis Pasteur (1977) (filme de TV)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (filme de TV)
Koniec a začiatok (1968) (filme de TV)
Vlado Müller
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zhŕňajova nevesta (1978) (filme de TV)
Medená veža (1970)
O Anjo da Morte (1963)
Božidara Turzonovová
Bulgária
Os melhores filmes:
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Romulus Veľký (1992) (filme de TV)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Eva Krížiková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pštrosí večierok (1969) (filme de TV)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Jozef Adamovič
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Rok na dedine (1967) (filme de TV)
Demeterovci (1976) (filme de TV)
František Zvarík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A Loja da Rua Principal (1965)
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Karol Skovay
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Statočný zlodej (1958)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Posledná bosorka (1957)
Branislav Koreň
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Šíleně smutná princezna (1968)
Pyšná princezna (1952)
Andersonvillský proces (1976) (filme de TV)
Ján Géc
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Červené víno (1976) (filme de TV)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Hernani (1967) (filme de TV)
Jozef Šimonovič st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Medená veža (1970)
Raz, dva, tri (1985) (filme de TV)
Hernani (1967) (filme de TV)
Juraj Šebok
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Štyridsaťštyri (1957)
Andersonvillský proces (1976) (filme de TV)
Hernani (1967) (filme de TV)
Ján Kákoni
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Hernani (1967) (filme de TV)
Štefan Figura
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (filme de TV)
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Tisícročná včela (1983)