Realização:
Jiří VanýsekArgumento:
Jiří VanýsekCâmara:
Jiří VanýsekParticipam:
Jiří Pecha, Bolek Polívka, Miroslav Donutil, Dagmar Bláhová, Bořivoj Srba, Peter Scherhaufer, Petr Oslzlý, Jiří Bartoška, Svatopluk Skopal, Miloš Štědroň, Milada Janderová-Kratochvílová (mais)Sinopses(1)
This documentary about the Divadlo Husa na provázku theatre presents the memories of the founders of this interesting company and illustrations of the most successful stagings. (Summer Film School)
participam
Jiří Pecha
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Musíme si pomáhat (2000)
Koncert V... (1990) (gravação de teatro)
Všichni moji blízcí (1999)
Bolek Polívka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Lições de Infância (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Miroslav Donutil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Dagmar Bláhová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hitler: The Rise of Evil (2003) (filme de TV)
Am a Ea (1977) (gravação de teatro)
Hogo fogo Homolka (1970)
Bořivoj Srba
Checoslováquia
Peter Scherhaufer
República Eslovaca
Petr Oslzlý
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Svatba (1981) (gravação de teatro)
Jiří Bartoška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Smysl pro tumor (2024) (série)
Svatopluk Skopal
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Miloš Štědroň
Protetorado da Boémia e Morávia
Milada Janderová-Kratochvílová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Straty a nálezy (1974) (série)
Martin Havelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rédl (2018) (série)
Monika Maláčová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Je třeba zabít Sekala (2018) (gravação de teatro)
Gazdina roba (2009) (gravação de teatro)
Můj strýček Archimedes (2018) (filme de TV)
Alena Ambrová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stavrogin je ďábel (2005) (gravação de teatro)
Koncert V... (1990) (gravação de teatro)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (gravação de teatro)
Eva Vidlařová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Kalamita (1980)
Mojmír Maděrič
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Zločin v Polné (2016) (filme de TV)
Oldřich Navrátil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Všichni moji blízcí (1999)