Realização:
Jaroslav DudekArgumento:
Václav MalovickýCâmara:
Alois NožičkaMúsica:
Jiří VáclavElenco:
Dagmar Havlová, Naďa Konvalinková, Jaromír Hanzlík, Viktor Preiss, Jana Štěpánková, Josef Dvořák, Tereza Brodská, Otto Lackovič, Miloš Hlavica, Karel Koloušek, Jan Teplý st., Lenka Horáková (mais)Elenco
Dagmar Havlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Naďa Konvalinková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Jaromír Hanzlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Viktor Preiss
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Scapinova šibalství (1980) (filme de TV)
Jana Štěpánková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Přišel na večeři (1981) (gravação de teatro)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Na útěku (2012) (gravação de teatro)
Josef Dvořák
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
S Pydlou v zádech (1985) (gravação de teatro)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Tereza Brodská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smysl pro tumor (2024) (série)
Všichni moji blízcí (1999)
Ať žijí duchové! (1977)
Otto Lackovič
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Balada z hadrů (1960) (gravação de teatro)
Miloš Hlavica
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Muž v pozadí (1995) (série)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Genij vlasti (1998) (filme de TV)
Karel Koloušek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Utopím si ho sám (1989) (filme de TV)
Veselé windsorské paničky (1974) (gravação de teatro)
Jan Teplý st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
A Orelha (1970)
Muž v pozadí (1995) (série)
Lenka Horáková
Os melhores filmes:
Karlínská balada (2001) (filme de TV)
Oběti (1999) (série)
Údolí krásných žab (1973)
Libuše Štědrá
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Vesničko má středisková (1985)
Josef Kolman
Os melhores filmes:
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Jak vyloupit banku (1992) (filme de TV)
Uzavřený pavilón (1990) (filme de TV)
Miroslav Šnajdr
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Rédl (2018) (série)
I ve smrti sami (2004) (filme de TV)
Zdeněk Tichý
Os melhores filmes:
Uzavřený pavilón (1990) (filme de TV)
Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště (2005)
Jana Walterová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Klec pro dva (1967)
Poslední etapa (1962)
Klíč (1971)