participam
Václav Postránecký
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Jiřina Bohdalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Pohádky pod sněhem (1985)
Vladimír Dvořák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A história que nunca aconteceu (1963)
Malí medvědáři (1957)
Zaostřit, prosím! (1956)
Iva Janžurová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Felix Holzmann
Checoslováquia
Oldřich Kaiser
Checoslováquia
Os melhores filmes:
U Tlučhořů (2010) (gravação de teatro)
Rozčarovaní (1982) (filme de TV)
Přišel na večeři (1981) (gravação de teatro)
Jiří Lábus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
U Tlučhořů (2010) (gravação de teatro)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Karel Šíp
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vrchní, prchni! (1980)
Homolka a tobolka (1972)
Jaroslav Uhlíř
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Gott v Lucerně (1982) (concerto)
Koncert Petry Janů (1987) (concerto)
Miroslav Horníček 100 (2018) (gravação de teatro)
Ivan Mládek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Jiří Wimmer
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Chobotnice z II. patra (1986)
Miloslav Šimek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concerto) - apresentador
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Jiří Krampol
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Uršula Kluková
Reich Alemão
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Něžný barbar (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (filme de TV)
Miroslav Donutil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Bolek Polívka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Lições de Infância (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Jaroslava Hanušová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Requiem pro panenku (1991)
Oběti (1999) (série)
Výlet (2002)
Jiří Lír
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
O Cremador (1968)
Laďka Kozderková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Hubert, O Almofadinha (1984)
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (filme de TV)
Josef Větrovec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Dirigível Roubado (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (filme de TV)