Episódios(41)
-
13. komnata Kristiána Kodeta (S05E01)
-
13. komnata Kateřiny Janouchové (S05E02)
-
13. komnata Richarda Tesaříka (S05E03)
-
13. komnata Jana Pohana (S05E04)
-
13. komnata Jana Vávry (S05E05)
-
13. komnata Kamily Magálové (S05E06)
-
13. komnata Tomáše Zelenky (S05E07)
-
13. komnata Simony Chytrové (S05E08)
-
13. komnata Věry Bílé (S05E09)
-
13. komnata Dalibora Jandy (S05E10)
-
13. komnata Zdenky Procházkové (S05E11)
-
13. komnata Fedora Gála (S05E12)
-
13. komnata Petry Černocké (S05E13)
-
13. komnata Jana Vančury (S05E14)
-
13. komnata Františka Lízny (S05E15)
-
13. komnata Andyho Hryce (S05E16)
-
13. komnata Marcela Vašinky (S05E17)
-
13. komnata Vladimíra Mlynáře (S05E18)
-
13. komnata Kateřiny Kornové (S05E19)
-
13. komnata Pavly Břínkové (S05E20)
-
13. komnata Jana Kašpara (S05E21)
-
13. komnata Josefa Klímy (S05E22)
-
13. komnata Michala Maška (S05E23)
-
13. komnata Antonína Kratochvíla (S05E24)
-
13. komnata Jeronýma Klimeše (S05E25)
-
13. komnata Steva Lichtaga (S05E26)
-
13. komnata Oldřicha Navrátila (S05E27)
-
13. komnata Hany Talpové (S05E28)
-
13. komnata Ladislava Chudíka (S05E29)
-
13. komnata Marty Jandové (S05E30)
Elenco
Šárka Volemanová
Checoslováquia
Kristian Kodet
Checoslováquia
Richard Tesařík
Checoslováquia
As melhores séries:
Až po uši (2014) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Libuše Švormová
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Kukačky (2021) (série)
Aleš Cibulka
Checoslováquia
As melhores séries:
Zdivočelá země (1997) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Dobrá čtvrť (2005) (série)
Jan Pohan
Checoslováquia
As melhores séries:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Slovácko sa nesúdí (1975) (série)
Jeroným Klimeš
Checoslováquia
As melhores séries:
Černá sanitka (2008) (série)
Jan Vávra
Checoslováquia
As melhores séries:
Sanitka (1984) (série)
Černá země (1985) (série)
Novinárske rozprávky (1977) (série)
Marian Labuda
República Eslovaca
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (série)
Sedem statočných budíkov (1975) (série)
Ján Gallovič
Checoslováquia
As melhores séries:
Tajné životy (2014) (série)
Labyrint (2015) (série)
České století (2013) (série)
Kamila Magálová
Checoslováquia
As melhores séries:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Terapie (2011) (série)
Život bez konca (1982) (série)
Zuzana Burešová
Checoslováquia
Simona Chytrová
Checoslováquia
As melhores séries:
Hraběnky (2007) (série)
Stopy života (2013) (série)
Policajti z předměstí (1999) (série)
Markéta Dobiášová
Checoslováquia
Vít Olmer
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Létající Čestmír (1983) (série)
Věra Bílá
Checoslováquia
Marie Formáčková
Checoslováquia