Gympl s (r)učením omezeným - Série 2 (2013) (temporadas)
Realização:
Libor KodadCâmara:
Jan FilipElenco:
Dana Batulková, Lucie Benešová, Jan Šťastný, Karel Heřmánek, Václav Vydra nejml., Ondřej Gregor Brzobohatý, Zuzana Bydžovská, Jan Révai, Marta Jandová, Daniela Šinkorová, Milan Šteindler (mais)Elenco
Dana Batulková
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Oběti (1999) (série)
Lucie Benešová
Checoslováquia
As melhores séries:
Nadměrné maličkosti (2004) (série)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (série)
Horákovi (2006) (série)
Jan Šťastný
Checoslováquia
As melhores séries:
Muž v pozadí (1995) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Labyrint (2015) (série)
Karel Heřmánek
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Václav Vydra nejml.
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Checoslováquia
As melhores séries:
Setkání s hvězdou (2011) (série)
Iveta (2022) (série)
Linka (2019) (série)
Zuzana Bydžovská
Checoslováquia
As melhores séries:
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Jan Révai
Checoslováquia
As melhores séries:
Rapl (2016) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Volha (2023) (série)
Marta Jandová
Checoslováquia
As melhores séries:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (série)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Doktoři z Počátků (2013) (série)
Daniela Šinkorová
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
O ztracené lásce (2002) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Milan Šteindler
Checoslováquia
As melhores séries:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Česká soda (1993) (série)
Kristýna Leichtová
Checoslováquia
As melhores séries:
Tři tygři (2019) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)
Jáchym Kraus
Chéquia
As melhores séries:
Soukromé pasti (2008) (série)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (série)
To nevymyslíš! (2005) (série)
Libuše Švormová
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Kukačky (2021) (série)
Chantal Poullain
França
As melhores séries:
Kapitán Exner (2017) (série)
O ztracené lásce (2002) (série)
Dokonalý svět (2010) (série)
Josef Polášek
Checoslováquia
As melhores séries:
Večery Analogonu (2002) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Komediograf (2003) (série)
Jiří Zapletal
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Eva Novotná
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Podezření (2022) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Robert Nebřenský
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Smysl pro tumor (2024) (série)
Miloslav Mejzlík
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)