Elenco
Eliška Balzerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Můj báječný rozvod (2008) (gravação de teatro)
Vrchní, prchni! (1980)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Petr Štěpánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Jaroslav Satoranský
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Mnoho povyku pro nic (1972) (gravação de teatro)
Oldřich Kaiser
Checoslováquia
Os melhores filmes:
U Tlučhořů (2010) (gravação de teatro)
Rozčarovaní (1982) (filme de TV)
Přišel na večeři (1981) (gravação de teatro)
Antonín Hardt
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Karel Hlušička
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Dobrý voják Švejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (filme de TV)
Jaromír Pleskot
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Povstalecká história (1984) (série)
Divotvorný klobouk (1952)
Expres z Norimberka (1953)
Jaroslav Kaňkovský
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Starožitníkův krám (1980) (filme de TV)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Sen noci svatojanské (1984) (gravação de teatro)
Zdeněk Martínek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Zlatí úhoři (1979) (filme de TV)
Viktor Maurer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Světáci (1969)
František Němec
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
A Orelha (1970)
Zuzana Šavrdová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Nezralé maliny (1980) (filme de TV)
Jiří Pleskot
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Ivan Pokorný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Vrchní, prchni! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jiří Plachý ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Bořivoj Navrátil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
A Orelha (1970)
Muž v pozadí (1995) (série)