Realização:
Michael ČechArgumento:
Michaela Hronováparticipam
Tereza Kostková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
La Dame d'Izieu (2007) (filme de TV)
Ženy v běhu (2019)
Helena Vondráčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concerto)
Miroslav Žbirka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concerto)
Miro Žbirka: 40 let na scéně (2020) (concerto)
Hity 89 (1989) (concerto)
Michal David
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concerto)
Třetí patro (1985) (série)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Setkání s hvězdou (2011) (série)
Zakázaný člověk (2009) (filme de TV)
Ondřej Brousek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Myši patří do nebe (2021)
Tři sestry (2010) (gravação de teatro)
Richard Nedvěd
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Probudím se včera (2012)
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (gravação de teatro)
Komici s.r.o. The Tour (2016)
Ondřej Havelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (filme de TV)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Jožo Ráž
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zlatý Slavík 1989 (1990) (concerto)
Lýra 50 (2016) (concerto)
Klasika... alebo 40 rokov s Elánom (2022) (concerto)
Ján Baláž
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zlatý Slavík 1989 (1990) (concerto)
Lýra 50 (2016) (concerto)
Klasika... alebo 40 rokov s Elánom (2022) (concerto)
Vašo Patejdl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hity 89 (1989) (concerto)
Lýra 50 (2016) (concerto)
Klasika... alebo 40 rokov s Elánom (2022) (concerto)
Monika Absolonová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Pocta muzikálům (2017) (concerto)
Malý princ (2018) (gravação de teatro)
Tomáš Savka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
10 let muzikálu v Ostravě (2021) (concerto)
Edith a Marlene (2022) (gravação de teatro)
Mona Lisa (2009) (gravação de teatro)
Aleš Háma
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Periferie (1996) (filme de TV)
Vůně vanilky (2001) (filme de TV)
Jakub Wehrenberg
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Báječná léta pod psa (1997)
Oběti (1999) (série)
Hidden in Silence (1996) (filme de TV)
Lucie Vondráčková
Checoslováquia
Petr Janda
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (compilação de vídeos)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concerto)
František Ringo Čech
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Petr Martinák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Princ Mamánek (2022)
Na Brusel, Vávro! Na Brusel! (2009) (gravação de teatro)
Pánská jízda (2004)