participam
Miroslav Donutil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
František Filip
Checoslováquia
Iva Janžurová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Jiřina Bohdalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Pohádky pod sněhem (1985)
Gustav Oplustil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Skřivánci na niti (1969)
Svatba jako řemen (1967)
Pension pro svobodné pány (1967)
Lubomír Lipský st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Byl jednou jeden král... (1954)
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Ladislav Trojan
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Jan Skopeček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jiří Suchý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (concerto)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concerto)
Pavlína Filipovská
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (gravação de teatro)
Člověk z půdy (1961) (gravação de teatro)
Yvetta Simonová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hitparáda 60. let (2008) (vídeo musical)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Yvonne Přenosilová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (concerto)
Hitparáda 60. let (2008) (vídeo musical)
Dita Saxová (1967)
Martina Menšíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Variácie slávy (1991) (filme de TV)
Bludičky (2010) (filme de TV)
Marek Brodský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Mňága - Happy End (1996)
Zlá krev (1986) (série)
Otakar Brousek ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Záhada (2011) (gravação de teatro)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Tereza Kostková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
La Dame d'Izieu (2007) (filme de TV)
Ženy v běhu (2019)
Michal Novotný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Famílie (2010) (gravação de teatro)
Gabriela Osvaldová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Anděl Páně 2 (2016)
Anděl Páně (2005)
Monika Absolonová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Pocta muzikálům (2017) (concerto)
Malý princ (2018) (gravação de teatro)
Roman Vojtek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Volha (2023) (série)
Babylon (2002) (gravação de teatro)
Devatenáct klavírů (2008) (filme de TV)