Realização:
Zdeněk HavlíčekArgumento:
Jaroslav DietlCâmara:
Jaromír ZaoralMúsica:
Dušan HlubinkaElenco:
Jaromír Hanzlík, Václav Sloup, Jana Vaňková, Svatopluk Matyáš, Karel Vochoč, Josef Kobr, Karel Bartoň, Bedřich Kolliner, Přemysl Matoušek, Jan Odl, Jiří Wimmer, Zdeněk Dvořák, Bohuslav Čvančara (mais)Elenco
Jaromír Hanzlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Václav Sloup
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Romeu, Julieta e as trevas (1959)
Marketa Lazarová (1967)
Jana Vaňková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Po stopách krve (1969)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Svatopluk Matyáš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nebeští jezdci (1968)
Všichni moji blízcí (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Karel Vochoč
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Todos os Bons Companheiros (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Kamenný řád (1975) (série)
Josef Kobr
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (filme de TV)
Tři přání (1958)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Karel Bartoň
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (filme de TV)
Koločava (2002) (gravação de teatro)
Bedřich Kolliner
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kamenný řád (1975) (série)
Kočár pro princeznu (1984) (filme de TV)
Haldy (1973) (série)
Přemysl Matoušek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (filme de TV)
Kamenný řád (1975) (série)
Jan Odl
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (1999) (gravação de teatro)
Happy End (1967)
Hlídač dynamitu (1963)
Jiří Wimmer
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Chobotnice z II. patra (1986)
Zdeněk Dvořák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Škola žen (2007) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Dark Blue World - Nas Asas do Coração (2001)
Bohuslav Čvančara
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kamenný řád (1975) (série)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (filme de TV)
Matka (2008) (gravação de teatro)
Václav Antoš
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Marketa Lazarová (1967)
Kamenný řád (1975) (série)
Únosy bez výkupného (1983) (filme de TV)
Ivan Misař
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Kamenný řád (1975) (série)
Haldy (1973) (série)
Příběh středního útočníka (1973) (filme de TV)
Alexandr Postler st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Kamenný řád (1975) (série)
Hlídač dynamitu (1963)
Otakar Prajzner
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Šerif za mrežami (1965)
Haldy (1973) (série)
Postel s nebesy (1980) (série)
Milan Šulc
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (série)
Věčný tulák (1990) (filme de TV)
Jaroslav Švehlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Papá Offenbach (1970) (filme de TV)
Pírko (1973) (filme de TV)
Příběh středního útočníka (1973) (filme de TV)