Realização:
Juraj SvobodaArgumento:
Ladislav GupkaCâmara:
Jozef BrezanskýMúsica:
Ada RehorováElenco:
Vlado Müller, Pavol Mikulík, Michal Dočolomanský, Ivan Letko, Eduard Bindas, Jozef Adamovič, Alfréd Swan, František Kovár, Eliška Müllerová, Oľga Šalagová, Jaroslav Rozsíval, Jozef Cút (mais)Elenco
Vlado Müller
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zhŕňajova nevesta (1978) (filme de TV)
Medená veža (1970)
O Anjo da Morte (1963)
Pavol Mikulík
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Tisícročná včela (1983)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Portrét Doriana Graya (1969) (filme de TV)
Michal Dočolomanský
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (filme de TV)
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Ivan Letko
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Živý bič (1966) (filme de TV)
Mastný hrniec (1991) (filme de TV)
Otec (1994) (filme de TV)
Eduard Bindas
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Červené víno (1976) (filme de TV)
Jánošík I., II. (1963)
Raz, dva, tri (1985) (filme de TV)
Jozef Adamovič
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Rok na dedine (1967) (filme de TV)
Demeterovci (1976) (filme de TV)
Alfréd Swan
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Variácie slávy (1991) (filme de TV)
Jedenáste prikázanie (1977) (série)
František Kovár
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Adolf Eichmann (1988) (filme de TV)
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Eliška Müllerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Staroružová dráma (1989) (filme de TV)
Vánoce s Alžbětou (1968)
Takmer božský omyl (1985) (filme de TV)
Oľga Šalagová
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Kubo (1965) (filme de TV)
Staroružová dráma (1989) (filme de TV)
Slunce v síti (1962)
Jaroslav Rozsíval
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nebeští jezdci (1968)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Jánošík I., II. (1963)
Jozef Cút
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Balada o siedmich obesených (1968) (filme de TV)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Štyridsaťštyri (1957)
Teodor Piovarči
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Boxeador e a Morte (1962)
Tisícročná včela (1983)
Raz, dva, tri (1985) (filme de TV)
Ján Kramár
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Červené víno (1976) (filme de TV)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Vladimír Kostovič
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Štyridsaťštyri (1957)
Vilma Jamnická
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Červené víno (1976) (filme de TV)
Jánošík I., II. (1963)
Kubo (1965) (filme de TV)
Anton Gýmerský
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Noční jezdci (1981)
Touha (1958)
Jedenáste prikázanie (1977) (série)
Tibor Vokoun
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jahňa chudobného (1992) (filme de TV)
Tajomstvá pod viečkami (1990) (filme de TV)
Čerešňový chlapec (2011) (filme de TV)
Lotár Radványi
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Tisícročná včela (1983)
Louis Pasteur (1977) (filme de TV)
Anton Mrvečka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Ženský zákon (1967) (filme de TV)
Naši synovia (1975) (série)