Realização:
Ondřej KepkaParticipam:
Antonín Procházka, Josef Somr, Petr Mikeska, Miloslav König, Karel Dobrý, Tereza Vilišová, Taťjana Medvecká, Jiří Štěpnička, Vanda Chaloupková, Sabina Laurinová, Vlastimil Harapes (mais)participam
Antonín Procházka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (gravação de teatro)
S tvojí dcerou ne (1997) (gravação de teatro)
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Josef Somr
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Petr Mikeska
Os melhores filmes:
Miláček (2009) (gravação de teatro)
Vrah jsi ty! (2003) (filme de TV)
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko (2001)
Miloslav König
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Obraz Doriana Graye (2010) (gravação de teatro)
Tajnosti (2007)
Karel Dobrý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Česká soda (1998)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (filme de TV)
Tereza Vilišová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Evžen Oněgin (2009) (gravação de teatro)
Pestré vrstvy (2013) (filme de TV)
Láska shora (2002)
Taťjana Medvecká
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (gravação de teatro)
Jiří Štěpnička
Reino Unido
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Vanda Chaloupková
Checoslováquia
Sabina Laurinová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Galileo (2007) (gravação de teatro)
Lyžař v parném létě (1984) (filme de TV)
Vlastimil Harapes
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (filme de TV)
Marketa Lazarová (1967)
Václav Postránecký
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Martin Siničák
Checoslováquia
Marek Holý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
#annaismissing (2023)
Tři sestry (2010) (gravação de teatro)
Amadeus (2018) (gravação de teatro)
Jiří Langmajer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (filme de TV)
Dana Morávková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sinal de Alerta (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (gravação de teatro)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Petr Malásek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Koncert pro Martu (2022) (concerto)
Snowboarďáci (2004)
Koncert pro Moravu (2021) (concerto)
Gabriela Vránová
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Hana Maciuchová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Mnoho povyku pro nic (1972) (gravação de teatro)
Bára Munzarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Sedm schodů k moci (2023) (série)