participam
Karel Gott
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Devadesátky (2022) (série) - i.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Jiřina Bohdalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Pohádky pod sněhem (1985)
Josef Zíma
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Balada z hadrů (1960) (gravação de teatro)
Princezna se zlatou hvězdou (1959)
Štefan Margita
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pocta Haně Zagorové (2024) (concerto)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (concerto)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concerto)
Stella Zázvorková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Kolya (1996)
Václav Postránecký
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Květa Fialová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Vajíčko (1968) (filme de TV)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Hana Zagorová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Ztracený v O2 aréně (2020) (concerto)
Hitparáda 60. let (2008) (vídeo musical)
Petr Novotný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Trhák (1980)
Cesta z města (2000)
Angelika (2007) (gravação de teatro)
Ivana Christová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jak chutná smrt (1995)
O ľuďoch a čarodejníkoch (1999) (filme de TV)
Petr Nárožný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (vídeo musical)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Pavel Bobek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Česká soda (1998)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Poslední motýl (1990)
Zuzana Slavíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Stromy umírají vstoje (1998) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)