Elenco
Viktor Preiss
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Scapinova šibalství (1980) (filme de TV)
Naďa Konvalinková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Eliška Balzerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Můj báječný rozvod (2008) (gravação de teatro)
Vrchní, prchni! (1980)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Jiří Adamíra
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (gravação de teatro)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (filme de TV)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Regina Rázlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kolya (1996)
Simona Stašová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Musíme si pomáhat (2000)
Jana Švandová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Lênin, o Bom Deus e Mamãe (1990)
Hana Packertová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
Requiem pro panenku (1991)
Jiří Vala
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Alena Procházková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Přišel na večeři (1981) (gravação de teatro)
Jan Přeučil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (série)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Robert Vrchota
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (filme de TV)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Ivan Richter
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Popel a hvězdy (1990) (filme de TV)
Čertův švagr (1984) (filme de TV)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Josef Vinklář
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (gravação de teatro)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Luba Skořepová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kočičí hra (1982) (gravação de teatro)
Vyšší princip (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Karel Houska
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jana Andresíková
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Světáci (1969)
Žert (1968)
O Cuko na Floresta Negra (1984)
Ota Sklenčka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Vajíčko (1968) (filme de TV)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Jaroslav Mareš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Čestmír Řanda st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)