Realização:
Anna ProcházkováArgumento:
Helena PolachováCâmara:
Adolf NavaraElenco:
Libuše Šafránková, Dana Medřická, Karel Koloušek, Oldřich Vízner, Oldřich Musil, Antonie Hegerlíková, Oldřich Vlach, Zuzana Šavrdová, Jiřina Štěpničková, Jorga Kotrbová, Miroslav Nohýnek (mais)Elenco
Libuše Šafránková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Dana Medřická
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kočičí hra (1982) (gravação de teatro)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Půlpenny (1974) (filme de TV)
Karel Koloušek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Utopím si ho sám (1989) (filme de TV)
Veselé windsorské paničky (1974) (gravação de teatro)
Oldřich Vízner
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Postřižiny (1980)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (filme de TV)
Oldřich Musil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Mnoho povyku pro nic (1972) (gravação de teatro)
O Dirigível Roubado (1966)
Antonie Hegerlíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Dnes naposled (1958)
Oldřich Vlach
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Lições de Infância (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Zuzana Šavrdová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Nezralé maliny (1980) (filme de TV)
Jiřina Štěpničková
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Tři na lavičce (1978) (filme de TV)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Jorga Kotrbová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
La Planète sauvage (1973)
Racek (1996) (gravação de teatro)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Miroslav Nohýnek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Poslední dopis (1973) (filme de TV)
Muž v pozadí (1995) (série)
Signum laudis (1980)
Libuše Švormová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Jana Šulcová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Marcel Vašinka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Četnické humoresky (2001) (série)
Lakomec (1978) (filme de TV)
Eva Boušková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bratránek z Batávie (1976) (filme de TV)
Vídeňská krev (1973) (filme de TV)
Vinobraní (1972) (filme de TV)
Libuše Štědrá
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Vesničko má středisková (1985)
Jarmila Derková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Prázdniny pro psa (1980)
Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)
Měsíční tónina (1981) (filme de TV)
Lenka Pichlíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pozor, vizita! (1981)
Počítání oveček (1981) (filme de TV)
Setkání v červenci (1978)
Ivana Vondrovicová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Domácí víno (1963) (filme de TV)
Josefina (1973) (filme de TV)
Václav Král
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Nebeští jezdci (1968)