Realização:
Jaroslav BalíkCâmara:
Josef HanušMúsica:
Evžen IllínElenco:
Rudolf Hrušínský, Jana Štěpánková, Martin Růžek, Vlastimil Hašek, Slávka Budínová, Ilja Racek, Miroslav Homola, Nina Popelíková, Ela Poznerová (mais)Elenco
Rudolf Hrušínský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Lições de Infância (1991)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Jana Štěpánková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Přišel na večeři (1981) (gravação de teatro)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Na útěku (2012) (gravação de teatro)
Martin Růžek
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Tři na lavičce (1978) (filme de TV)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Todos os Bons Companheiros (1968) - narrador
Vlastimil Hašek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
O Vale das Abelhas (1967)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Slávka Budínová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Kolya (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Ilja Racek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Miroslav Homola
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
O Barão Aventureiro (1961)
Nina Popelíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
V zámku a podzámčí (1981) (filme de TV)
Nezralé maliny (1980) (filme de TV)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Ela Poznerová
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Romeu, Julieta e as trevas (1959)
Chudá holka (1929)
Jejich den (1962) (filme de TV)
Elena Hálková
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Vajíčko (1968) (filme de TV)
Karel Peyr
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dnes naposled (1958)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Rudolf Pellar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sen noci svatojánské (1959)
Princ a chuďas (1971) (filme de TV)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Josef Beyvl
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (série)
Čintamani & podvodník (1964)
Zdena Hadrbolcová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Slavnosti sněženek (1983)
Páni kluci (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (filme de TV)
Josef Hlinomaz
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
Limonada Joe (1964)
Dobrý voják Švejk (1956)
Viktor Maurer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Světáci (1969)
Jan Tříska
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Lições de Infância (1991)
Na samotě u lesa (1976)
Hana Talpová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Světáci (1969)
Skřivánci na niti (1969)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Mirko Musil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Gustav Jankovský
Os melhores filmes:
Limonada Joe (1964)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Causa Králík (1979)