participam
Petr Rychlý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
David Kraus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Obraz Doriana Graye (2010) (gravação de teatro)
Ženy v běhu (2019)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (concerto)
Adam Kraus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na Sombra (2012)
PIKO (2010)
O pokladech (2012) (filme de TV)
Rey Koranteng
Checoslováquia
Hana Holišová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dokonalá svatba (2010) (gravação de teatro)
Koncert pro Martu (2022) (concerto)
Škola základ života (2011) (gravação de teatro)
Valérie Zawadská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Kráva (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Matyáš Valenta
Chéquia
Os melhores filmes:
Oběti (1999) (série)
Durch diese Nacht sehe ich keinen einzigen Stern (2005)
Šejdrem (2008) (filme de TV)
Anna Julie Slováčková
Chéquia
Os melhores filmes:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Semafor „60“ (2020) (concerto)
David Gránský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Čertoviny (2017)
Špindl (2017)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (série)
Adam Mišík
Chéquia
Os melhores filmes:
Zátopek (2021)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
BANGER. (2022)
Ivana Jirešová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Národní třída (2019)
Navštívení (1993) (filme de TV)
Alice Bendová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Báječná léta pod psa (1997)
A Knight's Tale (2001)
Oběti (1999) (série)
Jitka Čvančarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Babylon (2002) (gravação de teatro)
Andrea Růžičková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
3 sezóny v pekle (2009)
Nodame Cantabile: saišú gakušó zenpen (2010)
Rafťáci (2006)
Michaela Kuklová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Všichni moji blízcí (1999)
Tajemství (2007) (gravação de teatro)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Lucie Zedníčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dokonalá svatba (2010) (gravação de teatro)
Saturnin (1994)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Lucie Borhyová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Filip Rajmont
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Očitý svědek (2021)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Ivan Vodochodský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tajemství (2007) (gravação de teatro)
Um caso real (2012)
Touha (2011) (gravação de teatro)
Bára Basiková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Obraz Doriana Graye (2010) (gravação de teatro)
Pocta muzikálům (2017) (concerto)
Pražákům, těm je hej (1990)