Kapitán Exner
Realização:
Ivan PokornýCâmara:
Ferdinand MazurekMúsica:
Ondřej BrousekElenco:
Michal Dlouhý, Vica Kerekes, David Novotný, Jan Vondráček, Arnošt Goldflam, Oldřich Vízner, Valérie Zawadská, Pavel Nový, Sagvan Tofi, Otakar Brousek ml., Dana Syslová, Rudolf Hrušínský ml. (mais)Elenco
Michal Dlouhý
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Vica Kerekes
Checoslováquia
As melhores séries:
Jack Ryan (2018) (série)
Marie Terezie (2017) (série)
Nesmrteľní (2010) (série)
David Novotný
Checoslováquia
As melhores séries:
Okresní přebor (2010) (série)
Kukačky (2021) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Jan Vondráček
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Anča a Pepík (2017) (série)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (série)
Arnošt Goldflam
Checoslováquia
As melhores séries:
Kancelář Blaník (2014) (série)
Večery Analogonu (2002) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)
Oldřich Vízner
Checoslováquia
As melhores séries:
Česká soda (1993) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Saturnin (1994) (série)
Valérie Zawadská
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Saturnin (1994) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Pavel Nový
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Sagvan Tofi
Checoslováquia
As melhores séries:
Kapitán Exner (2017) (série)
Dokonalý svět (2010) (série)
Bylo nás šest (1986) (série)
Otakar Brousek ml.
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ochránce (2021) (série)
Dana Syslová
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rudolf Hrušínský ml.
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Cirkus Humberto (1988) (série)
Petra Špalková
Checoslováquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Česká soda (1993) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Marek Taclík
Checoslováquia
As melhores séries:
Okresní přebor (2010) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Lajna (2017) (série)
Martin Myšička
Checoslováquia
As melhores séries:
Bez vědomí (2019) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Kosmo (2016) (série)
Marian Labuda
República Eslovaca
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (série)
Sedem statočných budíkov (1975) (série)
Elizaveta Maximová
Rússia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Podezření (2022) (série)
Herec (2020) (série)
Robert Nebřenský
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Smysl pro tumor (2024) (série)
Karel Hábl
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Dalibor Kubečka
As melhores séries:
Kapitán Exner (2017) (série)
Gumáci (1994) (série)
Cesty domů (2010) (série)