Modrý kód - Série 2 (2017) (temporadas)
Realização:
Jaromír PolišenskýCâmara:
Filip SandersMúsica:
Dominik RenčElenco:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Eva Podzimková, Igor Chmela, Sandra Nováková, Kateřina Brožová, Mojmír Maděrič, Лилиан Малкина, David Kraus, David Gránský, Tomáš Karger, Adam Kraus (mais)Elenco
Sabina Laurinová
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Marek Němec
Checoslováquia
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Roman Zach
Checoslováquia
As melhores séries:
Svět pod hlavou (2017) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Eva Podzimková
Checoslováquia
As melhores séries:
Sedm schodů k moci (2023) (série)
1864 (2014) (série)
Kosmo (2016) (série)
Igor Chmela
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Podezření (2022) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Sandra Nováková
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Kateřina Brožová
Checoslováquia
As melhores séries:
Z hříček o královnách (1994) (série)
L'affaire Dreyfus (1994) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Mojmír Maděrič
Checoslováquia
As melhores séries:
Kosmo (2016) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Draculův švagr (1996) (série)
Лилиан Малкина
Estónia
As melhores séries:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Neviditelní (2014) (série)
Dobrá čtvrť (2005) (série)
David Kraus
Checoslováquia
As melhores séries:
Extraktoři (2023) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Ohrožené prázdniny (1990) (série)
David Gránský
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Tomáš Karger
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Oktopus (2023) (série)
Adam Kraus
Checoslováquia
As melhores séries:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (série)
Polda (2016) (série)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Vojtěch Vovesný
Chéquia
As melhores séries:
Autobazar Monte Karlo (2015) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Neviditelní (2014) (série)
Filip Cíl
Checoslováquia
As melhores séries:
Ďáblova lest (2009) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Docent (2023) (série)
Jakub Štěpán
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Jan Urban
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Eva Janoušková
Checoslováquia
As melhores séries:
Polda (2016) (série)
Stopy života (2013) (série)
Specialisté (2017) (série)
Roman Skamene
Checoslováquia
As melhores séries:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Wasteland (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kateřina Holánová
Checoslováquia
As melhores séries:
Ochránce (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)