Modrý kód - Série 2 (2017) (temporadas)
Realização:
Libor KodadCâmara:
Jakub ŠevčíkMúsica:
Dominik RenčElenco:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Petr Konáš, Roman Zach, David Gránský, Jana Stryková, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, Sandra Nováková, Anastasia Chocholatá, Nela Boudová, Štěpán Benoni (mais)Elenco
Sabina Laurinová
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Marek Němec
Checoslováquia
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Petr Konáš
Checoslováquia
As melhores séries:
Zdivočelá země (1997) (série)
Policie Modrava (2011) (série)
Šéfka (2022) (série)
Roman Zach
Checoslováquia
As melhores séries:
Svět pod hlavou (2017) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Černí andělé (2001) (série)
David Gránský
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Jana Stryková
Checoslováquia
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Legends (2014) (série)
Jiří Štěpnička
Reino Unido
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Marika Procházková
Checoslováquia
As melhores séries:
Okresní přebor (2010) (série)
Vodník (2019) (série)
Trpaslík (2017) (série)
Sandra Nováková
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Anastasia Chocholatá
Chéquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Nela Boudová
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Štěpán Benoni
Checoslováquia
As melhores séries:
Wasteland (2016) (série)
Kukačky (2021) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Jan Urban
Checoslováquia
As melhores séries:
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Radek Jiříček
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Spravedlnost (2017) (série)
Táta v nesnázích (2023) (série)
Jakub Štěpán
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Bára Fišerová
As melhores séries:
Podezření (2022) (série)
Charité (2017) (série)
Strom pohádek (1987) (série)
Lucie Kožinová
As melhores séries:
Laskavý divák promine (1994) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (série)
Naďa Vinecká
As melhores séries:
Single Man (2017) (série)
Modrý kód (2017) (série)
Eva Janoušková
Checoslováquia
As melhores séries:
Polda (2016) (série)
Stopy života (2013) (série)
Specialisté (2017) (série)
Mojmír Maděrič
Checoslováquia
As melhores séries:
Kosmo (2016) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Draculův švagr (1996) (série)