participam
Kateřina Brožová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Poprask na laguně (1996) (gravação de teatro)
Jacobowski a plukovník (1998) (gravação de teatro)
Aleš Cibulka
Checoslováquia
Vlasta Korec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zobani (1993) (filme de TV)
Modelky s.r.o. (2014)
Jan Musil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tajemství staré bambitky (2011) (filme de TV)
Hop nebo trop (2004) (série)
Jožka Šmukař
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Svatba na bitevním poli (2008)
Únos Moravanky (1982)
Lukáš Pavlásek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Myši patří do nebe (2021)
Občanský průkaz (2010)
Korunní princ (2015) (filme de TV)
Michal Novotný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Famílie (2010) (gravação de teatro)
Václav Vydra nejml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (filme de TV)
Oldřich Navrátil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Všichni moji blízcí (1999)
Jaromír Nosek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stavrogin je ďábel (2005) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)
Ota Jirák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Muži v offsidu (2010) (gravação de teatro)
Fimfárum Jana Wericha (2002)
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Pavlína Wolfová
Checoslováquia
František Ringo Čech
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Dívčí válka (1991) (gravação de teatro)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Peter Nagy
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concerto)
V slepých uličkách (2015) (concerto)
Lýra 50 (2016) (concerto)
Petr Jablonský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tady hlídám já (2012)
Chyťte doktora (2007)
Andílek na nervy (2015)
Petr Janda
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (compilação de vídeos)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concerto)
Pavel Trávníček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Bohuš Matuš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Monte Cristo (2002) (gravação de teatro)
Vlasta Horváth
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Gott 70 (2009) (concerto)
Stanislav Hložek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pocta Haně Zagorové (2024) (concerto)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (concerto)
Plaváček (1986) (filme de TV)