Episódios(30)
-
Žertva na vybor (S08E01)
-
Smertnik (S08E02)
-
Inkassacija (S08E03)
-
Bestseller (S08E04)
-
Pulja dlja ochotnika (S08E05)
-
Bumerang (S08E06)
-
Sekretnyje fajly (S08E07)
-
Kasting (S08E08)
-
Ličnoje dělo (S08E09)
-
Mstitěl (S08E10)
-
Dvojnoj agent (S08E11)
-
Francuz (S08E12)
-
Kryša (S08E13)
-
Mesť (S08E14)
-
Sto tridcať millionov (S08E15)
-
Prosluška (S08E16)
-
Těrritorija stracha (S08E17)
-
Nočnaja těň (S08E18)
-
Nachimčik (S08E19)
-
Va-bank (S08E20)
-
Mesť triady (S08E21)
-
Gastarbajtěr (S08E22)
-
Děň rožděnija (S08E23)
-
Na krjučke (S08E24)
-
Elixir bessmertija (S08E25)
-
Cejtnot (S08E26)
-
Novyj god (S08E27)
-
Gosti iz mraka (S08E28)
-
Ošibka (S08E29)
-
Zamknutyj krug (S08E30)
Elenco
Polina Vorobyova
União Soviética
Aleksandr Baranovskiy
União Soviética
Andrey Noskov
União Soviética
Gennadiy Smirnov
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Velikaja (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Denis Pyanov
União Soviética
As melhores séries:
Trockij (2017) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Otěl Eleon (2016) (série)
Dmitriy Palamarchuk
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mikhail Eliseev
União Soviética
As melhores séries:
Admiral (2009) (série)
Trockij (2017) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Антон Филипенко
União Soviética
Andrey Didik
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Dmitriy Sutyrin
União Soviética
As melhores séries:
Admiral (2009) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Sergey Yatsenyuk
União Soviética
Павел Басов
União Soviética
As melhores séries:
Metod (2015) (série)
Otěl Eleon (2016) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Fedor Prozhoga
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Marina Domozhirova
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Анна Геллер
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Andrey Gulnev
União Soviética
As melhores séries:
Trockij (2017) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mikhail Bogdanov
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Anna Lutseva
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Mažor (2014) (série)