Realização:
Олег ЛаринArgumento:
Andrey TumarkinMúsica:
Vitaliy MukanyaevElenco:
Игорь Иванов, Andrey Chubchenko, Анна Табанина, Sergey Blednykh, Andrey Lyovin, Maksim Pavlov, Валентина Коровникова, Олег Куликов, Aleksandr Rybakov (mais)Episódios(32)
-
Pjatnica (S03E01)
-
Ošejnik (S03E02)
-
Diplom (S03E03)
-
Kak zarabotať děňgi v Tomilinske (S03E04)
-
Prestuplenija i nakazanija (S03E05)
-
Istočnik informacii (S03E06)
-
Blagije namerenija (S03E07)
-
Cena svobody (S03E08)
-
Zaděržanije (S03E09)
-
Razborka (S03E10)
-
Rasšifrovka (S03E11)
-
Predloženije (S03E12)
-
Pravilnoje rešenije (S03E13)
-
Rutina (S03E14)
-
Menšaja iz vsech problem (S03E15)
-
Prošloje i nastojaščeje (S03E16)
-
Postupok (S03E17)
-
Ně predstavljajecja vozmožnym (S03E18)
-
Pjatoje okťabrja (S03E19)
-
Eto moj gorod (S03E20)
-
Točka něvozvrata (S03E21)
-
Užin (S03E22)
-
Posadka (S03E23)
-
Otsutstvije dokazatělstv (S03E24)
-
Staraja těma (S03E25)
-
Veriť nělzja nikomu (S03E26)
-
Děvjať dněj (S03E27)
-
Obeščanije (S03E28)
-
Slaboje mesto (S03E29)
-
Sdělka (S03E30)
Elenco
Игорь Иванов
As melhores séries:
Idiot (2003) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Andrey Chubchenko
União Soviética
Анна Табанина
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Bednaja Nasťa (2003) (série)
Sergey Blednykh
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Andrey Lyovin
União Soviética
As melhores séries:
Velikaja (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Maksim Pavlov
União Soviética
As melhores séries:
Metod (2015) (série)
Otěl Eleon (2016) (série)
Kremeň (2012) (série)
Валентина Коровникова
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Олег Куликов
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Aleksandr Rybakov
União Soviética
Антон Пулит
As melhores séries:
Jekatěrina (2014) (série)
Metod (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Shpilko
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Арина Лыкова
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Olga Mikhaylova
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Фома Бызгу
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Yuriy Sysoev
União Soviética
As melhores séries:
Kremeň (2012) (série)
Bednaja Nasťa (2003) (série)
Sergey Stukalov
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Polina Vorobyova
União Soviética
Oleg Metelev
União Soviética
As melhores séries:
Ladoga (2014) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)