Elenco
Daniel Landa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Černí baroni (1992)
Tajemství (2007) (gravação de teatro)
Tomáš Trapl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Galileo (2007) (gravação de teatro)
Tři mušketýři (2005) (gravação de teatro)
Monika Maláčová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Je třeba zabít Sekala (2018) (gravação de teatro)
Gazdina roba (2009) (gravação de teatro)
Můj strýček Archimedes (2018) (filme de TV)
Petr Halberstadt
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Stromy umírají vstoje (1998) (filme de TV)
Je třeba zabít Sekala (2018) (gravação de teatro)
Klára Apolenářová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Nenávist (1999) (filme de TV)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Petr Panzenberger
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Slyšení (2017) (gravação de teatro)
Zkrocení zlé ženy (2016) (gravação de teatro)
Henrieta Hornáčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (2009) (gravação de teatro)
Žralok v hlavě (2005)
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Sandra Riedlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (2009) (gravação de teatro)
Četníci z Luhačovic (2017) (série)
Král Richard III. (2010) (gravação de teatro)
Marie Durnová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Gazdina roba (2009) (gravação de teatro)
Skalpel, prosím (1985)
Drahomíra Hofmanová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Todos os Bons Companheiros (1968)
Stromy umírají vstoje (1998) (filme de TV)
Je třeba zabít Sekala (2018) (gravação de teatro)
Zdeněk Dvořák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Škola žen (2007) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Dark Blue World - Nas Asas do Coração (2001)
Jaroslav Dufek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stromy umírají vstoje (1998) (filme de TV)
Assassinato (1964)
Škola žen (2007) (gravação de teatro)
Jiří Pištěk
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stromy umírají vstoje (1998) (filme de TV)
Je třeba zabít Sekala (2018) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jan Grygar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Je třeba zabít Sekala (2018) (gravação de teatro)
Škola žen (2007) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
David Kaloč
Os melhores filmes:
Je třeba zabít Sekala (2018) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Gazdina roba (2009) (gravação de teatro)
Jindřich Světnica
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Škola žen (2007) (gravação de teatro)
Vrah skrývá tvář (1966)
Četnické humoresky (2001) (série)