participam
Jiří Suchý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (concerto)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concerto)
Jitka Molavcová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Skřivánci na niti (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (compilação de vídeos)
Eva Pilarová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Zuzana je zase sama doma (1961) (filme de TV)
Karel Gott
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Devadesátky (2022) (série) - i.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Pavlína Filipovská
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (gravação de teatro)
Člověk z půdy (1961) (gravação de teatro)
Karel Štědrý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zuzana je zase sama doma (1961) (filme de TV)
Noc na Karlštejně (1973)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Bohuš Matuš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Monte Cristo (2002) (gravação de teatro)
Lucie Černíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Semafor „60“ (2020) (concerto)
Společník (2003) (filme de TV)
Tři životy (2007) (filme de TV)
Jana Fabiánová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (filme de TV)
Touha (2011) (gravação de teatro)
Lysistrata (2009) (gravação de teatro)
Václav Kopta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sněženky a machři (1982)
Občanský průkaz (2010)
Koncert pro Martu (2022) (concerto) - apresentador
Petr Macháček
Os melhores filmes:
Tajemství (2007) (gravação de teatro)
Zločin v Polné (2016) (filme de TV)
Šeptej (1996)
Leona Machálková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Šakalí léta (1993)
Tomáš Novotný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
10 let muzikálu v Ostravě (2021) (concerto)
Orgias de Praga (2019)
Dukátová skála (2018)
Radim Schwab
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Obraz Doriana Graye (2010) (gravação de teatro)
Monte Cristo (2002) (gravação de teatro)
Jolana Smyčková
Os melhores filmes:
Lysistrata (2009) (gravação de teatro)
Královna bublin (1999)
Radek Seidl
Os melhores filmes:
Malý princ (2018) (gravação de teatro)
Cyrano!! Cyrano!! Cyrano!! (2014) (gravação de teatro)
Jiří Štědroň
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Popelka (1969) (filme de TV)
Lysistrata (2009) (gravação de teatro)
Patero důvodů pro voo doo (2005) (gravação de teatro)
Dagmar Zázvůrková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobře placená procházka (2009) (gravação de teatro)
Fotograf (2015)
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Petra Černocká
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dívka na koštěti (1971)
Nepokojná láska (1975) (série)
Eu Matei Einstein, Cavalheiros (1969)