Elenco
Viera Pavlíková
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Podezření (2022) (série)
Želary (2003)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Zdena Grúberová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Balada o siedmich obesených (1968) (filme de TV)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Hernani (1967) (filme de TV)
Viera Topinková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rok na dedine (1967) (filme de TV)
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Mesiac na dedine (1981) (gravação de teatro)
Anton Mrvečka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Ženský zákon (1967) (filme de TV)
Naši synovia (1975) (série)
Frída Bachletová
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Polnoc bude o päť minút (1962) (filme de TV)
Smrť sa volá Engelchen (1960) (filme de TV)
Oblomov (1964) (filme de TV)
Vlado Durdík st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pštrosí večierok (1969) (filme de TV)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Hernani (1967) (filme de TV)
Karol Skovay
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Statočný zlodej (1958)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Posledná bosorka (1957)
Martin Gregor
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (filme de TV)
A Loja da Rua Principal (1965)
Jánošík I., II. (1963)
František Zvarík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A Loja da Rua Principal (1965)
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Štefan Kvietik
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (filme de TV)
Medená veža (1970)
O Boxeador e a Morte (1962)
Marián Gallo
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (filme de TV)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Raz, dva, tri (1985) (filme de TV)
Ján Kákoni
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Hernani (1967) (filme de TV)
Michal Stránský
Os melhores filmes:
Právo na omyl (1982) (filme de TV)
Partyzánská stezka (1959)
Anton Korenči
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Červené víno (1976) (filme de TV)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Louis Pasteur (1977) (filme de TV)
Anton Betiak
Os melhores filmes:
Hernani (1967) (filme de TV)
Gejza Slameň
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Štyridsaťštyri (1957)
Polnoc bude o päť minút (1962) (filme de TV)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Juraj Šebok
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Štyridsaťštyri (1957)
Andersonvillský proces (1976) (filme de TV)
Hernani (1967) (filme de TV)
Rudolf Latečka
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Nepokojná láska (1975) (série)
Viťúzi (1978) (gravação de teatro)
Sedem krátkych rokov inžiniera Hagaru (1977) (filme de TV)
Eugen Senaj
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
A Loja da Rua Principal (1965)
Štyridsaťštyri (1957)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Oľga Budská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Višňový sad (1978) (filme de TV)
Mŕtve duše (1971) (filme de TV)
Vládca Oidipus (1977) (filme de TV)