Realização:
Zdeněk MíkaArgumento:
Jaroslav DietlCâmara:
Jiří StöhrMúsica:
Ladislav ŠtaidlElenco:
Josef Bláha, Libuše Havelková, Vlastimil Brodský, Valerie Kaplanová, Dagmar Havlová, Svatopluk Skopal, Vladimír Krška, Karolina Slunéčková, Václav Sloup (mais)Elenco
Josef Bláha
Jugoslávia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Libuše Havelková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Příběh dušičkový (1964) (filme de TV)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Vlastimil Brodský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Na samotě u lesa (1976)
Světáci (1969)
Valerie Kaplanová
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Lokis (1986) (filme de TV)
Dagmar Havlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Svatopluk Skopal
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Vladimír Krška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Karolina Slunéčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Přišel na večeři (1981) (gravação de teatro)
Václav Sloup
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Romeu, Julieta e as trevas (1959)
Marketa Lazarová (1967)
Otto Hradecký
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Břetislav a Jitka (1974) (filme de TV)
Oldřich Velen
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
René Přibil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kolya (1996)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Tři mušketýři (2002) (gravação de teatro)
Jindra Brendlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Knoflíkáři (1997)
Ivanov (1984) (gravação de teatro)
Vladimír Míka
Os melhores filmes:
Učitel tance (1994)
Pod Jezevčí skálou (1978)
A na konci je začátek (1981) (filme de TV)
Sylva Legnerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Perníková věž (2002)
Tchán (1979)
Velikonoční dovolená (1971)
Zlata Adamovská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Helena Herbrichová
Os melhores filmes:
Tchán (1979)
Jan Kuželka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Vrchní, prchni! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Karel Charvát
Os melhores filmes:
Břetislav a Jitka (1974) (filme de TV)
Já, spravedlnost (1967)
Každý mladý muž (1965)
Marcela Martínková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stíny horkého léta (1977)
Viagem ao Fim do Universo (1963)
Jak svět přichází o básníky (1982)