Realização:
Vít OlmerArgumento:
Jaroslav DietlCâmara:
Ota KopřivaMúsica:
Ondřej SoukupElenco:
Karel Heřmánek, Ondřej Pavelka, Jana Paulová, Tomáš Töpfer, Stanislava Bartošová, Karel Brožek, Vladimír Huber, Karel Smyczek, Věra Vlčková (mais)Elenco
Karel Heřmánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Smrt krásných srnců (1986)
Ondřej Pavelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (filme de TV)
Naši furianti (2006) (gravação de teatro)
Jana Paulová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S Pydlou v zádech (1985) (gravação de teatro)
Smrt krásných srnců (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (gravação de teatro)
Tomáš Töpfer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Záhada (2011) (gravação de teatro)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Stanislava Bartošová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Vrchní, prchni! (1980)
Mnoho povyku pro nic (1972) (gravação de teatro)
Karel Brožek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Hadí jed (1981)
Co je vám, doktore? (1984)
Vladimír Huber
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Po stopách krve (1969)
Smuteční slavnost (1969)
Návrat pana Ryšánka (1971) (filme de TV)
Karel Smyczek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Holubice (1960)
Četnické humoresky (2001) (série)
Sněženky a machři (1982)
Věra Vlčková
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Alena Kreuzmannová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
A Invenção Diabólica (1958)
Dobrý voják Švejk (1956)
Veronika Jeníková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jiří Samek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Zapomenuté světlo (1996)
Popel a hvězdy (1990) (filme de TV)
Zora Božinová
Dinamarca
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Kulový blesk (1978)
Podobizna (1947)
Eva Kudláčková
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Pasáček z doliny (1983)
Poslední šance (1985) (filme de TV)
Jan Bartoš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A Orelha (1970)
Marie (1964)
Brankář bydlí v naší ulici (1957)
Josef Hajdučík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Eu Matei Einstein, Cavalheiros (1969)
Zaklęte rewiry (1975)
Kto si bez viny (1963)
Ivo Helikar
Os melhores filmes:
Sinal de Alerta (1990)
Copak je to za vojáka... (1987)
Prodloužený čas (1984)
Josef Bárta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naděje (1963)
Viva a República (1965)
Ohlédnutí (1968)
Radúz Chmelík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Královská hra (1980) (filme de TV)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Veselé windsorské paničky (1974) (gravação de teatro)
Petr Pospíchal
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Utrpení mladého Boháčka (1969)