Realização:
Jaroslav PapoušekCâmara:
Jiří ŠámalElenco:
Ondřej Havelka, Miroslav Macháček, Marta Vančurová, Petr Haničinec, Eva Vidlařová, Michaela Kudláčková, Eugen Jegorov, Jiří Bartoška, Jitka Asterová (mais)Elenco
Ondřej Havelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (filme de TV)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Miroslav Macháček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
O Vale das Abelhas (1967)
Marta Vančurová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Smrt krásných srnců (1986)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Petr Haničinec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Eva Vidlařová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Kalamita (1980)
Michaela Kudláčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Poslední propadne peklu (1982)
Cesta kolem mé hlavy (1984)
Skleněný dům (1981)
Eugen Jegorov
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Na samotě u lesa (1976)
Smrt krásných srnců (1986)
Jiří Bartoška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Smysl pro tumor (2024) (série)
Jitka Asterová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
S tebou mě baví svět (1982)
Vratné lahve (2007)
Anna Wetlinská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Signum laudis (1980)
Spiklenci slasti (1996)
Jak básníkům chutná život (1987)
Lída Roubíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Scapinova šibalství (1980) (filme de TV)
Smuteční slavnost (1969)
Roman Skamene
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smrt krásných srnců (1986)
Mňága - Happy End (1996)
Jana Andresíková
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Světáci (1969)
Žert (1968)
O Cuko na Floresta Negra (1984)
Miroslav Nohýnek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Poslední dopis (1973) (filme de TV)
Muž v pozadí (1995) (série)
Signum laudis (1980)
Vlastimil Venclík
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Bumerang (1996)
Vladimír Huber
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Po stopách krve (1969)
Smuteční slavnost (1969)
Návrat pana Ryšánka (1971) (filme de TV)
Arnošt Böhm
Os melhores filmes:
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Você é uma viúva, senhor! (1970)
Signum laudis (1980)
Josef Adlt
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cesta kolem mé hlavy (1984)
Všichni musí být v pyžamu (1984)
Vítězný lid (1977)
Lena Birková
União Soviética
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kolya (1996)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Jarmila Horská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cesta kolem mé hlavy (1984)
Zatykač na královnu (1973)
Tajemství zlatého Buddhy (1973)