Ulicy razbitych fonarej - Ulicy razbitych fonarej 6 (2004) (temporadas)
Realização:
Viktor TatarskiyCâmara:
Timur IskyandarovMúsica:
Lyubov EltsovaElenco:
Dmitriy Rubin, Leonid Kuravlyov, Aleksandr Polovtsev, Mikhail Trukhin, Evgeniy Dyatlov, Oskar Kuchera, Boris Cherdyntsev, Emiliya Spivak, Pavel Grigorev, Kirill Kapitsa, Igor Shibanov (mais)Elenco
Dmitriy Rubin
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Leonid Kuravlyov
União Soviética
As melhores séries:
Sjemnadcať mgnovenij vesny (1973) (série)
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Polovtsev
União Soviética
As melhores séries:
Gibel imperii (2005) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mikhail Trukhin
União Soviética
As melhores séries:
Gibel imperii (2005) (série)
Děti Arbata (2004) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Evgeniy Dyatlov
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Bělaja gvardija (2012) (série)
Oskar Kuchera
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Brigada (2002) (série)
Boris Cherdyntsev
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Emiliya Spivak
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Pavel Grigorev
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Kirill Kapitsa
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Igor Shibanov
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Oleg Fyodorov
União Soviética
As melhores séries:
Gibel imperii (2005) (série)
Ladoga (2014) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Yuriy Trunilov
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Yuriy Zaytsev
União Soviética
As melhores séries:
Jesenin (2005) (série)
Velikaja (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Andrey Babenko
As melhores séries:
Velikaja (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Natalya Kruglova
União Soviética
As melhores séries:
Idiot (2003) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Vasiliy Reutov
As melhores séries:
Chorošij čelovek (2020) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Valeriy Pogrebnoy
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Šerlok Cholms (2013) (série)