Realização:
Jindřich PolákArgumento:
Ota HofmanCâmara:
Emil SirotekElenco:
Otto Šimánek, Dana Vávrová, Viktor Preiss, Vladimír Kratina, Jiří Kodet, Dáda Patrasová, Karel Šebesta, Karel Roden, Leoš Suchařípa, Zdeněk Ornest, Jan Kraus (mais)Elenco
Otto Šimánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vajíčko (1968) (filme de TV)
Světáci (1969)
A Invenção Diabólica (1958)
Dana Vávrová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Kulový blesk (1978)
Comedian Harmonists (1997)
Viktor Preiss
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Scapinova šibalství (1980) (filme de TV)
Vladimír Kratina
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Metanol (2018) (filme de TV)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Jiří Kodet
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Vyšší princip (1960)
Revizor (1971) (gravação de teatro)
Dáda Patrasová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Čertův švagr (1984) (filme de TV)
Karel Šebesta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Poslední dopis (1973) (filme de TV)
Půlpenny (1974) (filme de TV)
Záchvěv strachu (1984)
Karel Roden
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Supremacia (2004)
The Scarlet Pimpernel (1999) (série)
Tancuj Matyldo (2023)
Leoš Suchařípa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Revizor (1971) (gravação de teatro)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Skřivánci na niti (1969)
Zdeněk Ornest
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Věc Makropulos (1970) (gravação de teatro)
Pozor, vizita! (1981)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Jan Kraus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Happy End (1967)
O Dirigível Roubado (1966)
Pavel Vangeli
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Díky za každé nové ráno (1994)
Čas sluhů (1989)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Jan Vlasák
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Noc rozhodnutí (1993) (filme de TV)
Milan Hein
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Panna a netvor (1978)
Touha jménem Einodis (2013) (gravação de teatro)
Malá mořská víla (1976)
Žaneta Fuchsová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Počítání oveček (1981) (filme de TV)
Lucie, postrach ulice (1983)
Chobotnice z II. patra (1986)
Božena Fixová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dlouhá bílá nit (1970) (filme de TV)
Chobotnice z II. patra (1986)
Veselé Vánoce přejí chobotnice (1986)
Tereza Chudobová
Os melhores filmes:
Konec starých časů (1989)
Pan Tau (1988)
Čarovné dědictví (1985)
Petr Pospíchal
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lída Roubíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Scapinova šibalství (1980) (filme de TV)
Smuteční slavnost (1969)
Angelo Michajlov
Bulgária
Os melhores filmes:
Ďábelské líbánky (1970)
Vražda ing. Čerta (1970)
Bylo čtvrt a bude půl (1968)