Realização:
Evžen SokolovskýArgumento:
Jaroslav DietlCâmara:
Eduard LandischElenco:
Vilém Besser, Jaroslava Obermaierová, Čestmír Řanda st., Jaroslav Moučka, Josef Bláha, Jarmila Švehlová, Svatopluk Beneš, Marcel Vašinka, Ota Sklenčka, Lída Plachá, Mirko Musil (mais)Elenco
Vilém Besser
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cuko na Floresta Negra (1984)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Tajemství Ocelového města (1978)
Jaroslava Obermaierová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Čestmír Řanda st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Jaroslav Moučka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Světáci (1969)
Čarodějův učeň (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Josef Bláha
Jugoslávia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Jarmila Švehlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Všichni moji blízcí (1999)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Lékaři (1988) (filme de TV)
Svatopluk Beneš
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Dobrý voják Švejk (1956)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Marcel Vašinka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Četnické humoresky (2001) (série)
Lakomec (1978) (filme de TV)
Ota Sklenčka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Vajíčko (1968) (filme de TV)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Lída Plachá
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Bratranec Pons (1973) (filme de TV)
Městem chodí Mikuláš (1992) (filme de TV)
Mirko Musil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Jaroslav Kaňkovský
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Starožitníkův krám (1980) (filme de TV)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Sen noci svatojanské (1984) (gravação de teatro)
Otakar Brousek ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Záhada (2011) (gravação de teatro)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Rudolf Jelínek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Jaroslav Mareš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Petr Oliva
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Assassinato (1964)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (filme de TV)
Záchvěv strachu (1984)
Věra Koktová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Daleká cesta (1948)
Vladimír Krška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)