Participam:
Karlos Vémola (apresentador), Václav Noid Bárta, Otakar Petřina, Pavel Soukup, Martin Dejdar, Jan Kraus, Michal Suchánek, Richard Genzer, Jakub Kohák, Karel Poborský, Zdeněk Pohlreich (mais)participam
Karlos Vémola (apresentador)
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)
Bastardi: Reparát (2023)
Špindl 2 (2019)
Václav Noid Bárta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kajínek (2010)
Karel Svoboda 80 (2018) (concerto)
Carmen (2012)
Otakar Petřina
Checoslováquia
Pavel Soukup
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lovec (1980) (filme de TV)
Zatmění všech sluncí (1987) (filme de TV)
Anatomie zrady (2020) (filme de TV)
Martin Dejdar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Jan Kraus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Happy End (1967)
O Dirigível Roubado (1966)
Michal Suchánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (filme de TV)
Krajina s nábytkem (1986)
Richard Genzer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Dívka na koštěti (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concerto)
Jakub Kohák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Samotáři (2000)
La Dame d'Izieu (2007) (filme de TV)
Teorie tygra (2016)
Karel Poborský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Non Plus Ultras (2004)
Zdeněk Pohlreich
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Slunečná (2020) (série)
Sagvan Tofi
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Krajina s nábytkem (1986)
Kamarád do deště (1988)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Radek Smoleňák
Checoslováquia
Ondřej Sokol
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Dámský krejčí (2012) (gravação de teatro)
Deskový statek (2008) (gravação de teatro)
Hynek Čermák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dabing Street (2014) (gravação de teatro)
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Gabriela Soukalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Teroristka (2019)
Roman Šebrle
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Probudím se včera (2012)
Jan Žižka (2022)
Václav Kopta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sněženky a machři (1982)
Občanský průkaz (2010)
Koncert pro Martu (2022) (concerto) - apresentador
Miroslav Donutil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Martin Donutil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Myši patří do nebe (2021)
Lidice (2011)