Elenco
Marek Holý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
#annaismissing (2023)
Tři sestry (2010) (gravação de teatro)
Amadeus (2018) (gravação de teatro)
Sabina Rojková
Chéquia
Os melhores filmes:
Jako letní sníh (2021)
Marie Terezie (2017) (série)
Poslední cyklista (2014) (filme de TV)
Otakar Brousek ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Záhada (2011) (gravação de teatro)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Eva Režnarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Po rozvodu (1981) (filme de TV)
Hana Maciuchová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Mnoho povyku pro nic (1972) (gravação de teatro)
Jaroslav Satoranský
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Mnoho povyku pro nic (1972) (gravação de teatro)
Dana Marková
Checoslováquia
Zuzana Vejvodová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Carmen Mayerová
Reich Alemão
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Krvavá svatba (1987) (gravação de teatro)
Smutek sluší Elektře (1991) (gravação de teatro)
Martin Zahálka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Daniel Bambas
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Um caso real (2012)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Jaroslav Kepka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Královská hra (1980) (filme de TV)
Václav Svoboda
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Tichá bolest (1990)
Četnické humoresky (2001) (série)
Luboš Veselý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (gravação de teatro)
Jaromír Meduna
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Popel a pálenka (2001) (gravação de teatro)
Zločin v Polné (2016) (filme de TV)
Pavel Nečas
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Tři sestry (2010) (gravação de teatro)
Čaj u královny (2008) (gravação de teatro)
Michal Lurie
Os melhores filmes:
Americké dopisy (2015) (filme de TV)
Havel (2020)
Hranice lásky (2022)
Tomáš Töpfer (i.a.)
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Záhada (2011) (gravação de teatro)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)