Realização:
Karel SteklýCâmara:
Jiří TarantíkMúsica:
Jaromír KlempířElenco:
Jaromír Hanzlík, Miloš Kopecký, Daniela Kolářová, Karel Beníško, Bohumil Bezouška, Vilém Besser, Jaroslav Cmíral, Josef Elsner, Karel Gott, Jana Kasanová (mais)Elenco
Jaromír Hanzlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Miloš Kopecký
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Byl jednou jeden král... (1954)
Daniela Kolářová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Na samotě u lesa (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Karel Beníško
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Půlpenny (1974) (filme de TV)
Počestné paní pardubické (1944)
Tetička (1941)
Bohumil Bezouška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
La Planète sauvage (1973)
V zámku a podzámčí (1981) (filme de TV)
Vilém Besser
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cuko na Floresta Negra (1984)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Tajemství Ocelového města (1978)
Jaroslav Cmíral
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Bellevue (1969) (filme de TV)
Konec velké epochy (1965) (filme de TV)
Josef Elsner
Os melhores filmes:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Noc nevěsty (1967)
Soukromá vichřice (1967)
Karel Gott
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Devadesátky (2022) (série) - i.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Jana Kasanová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
Slasti Otce vlasti (1969)
Svědectví mrtvých očí (1971)
Vladimír Menšík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Lubomír Kostelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Balada z hadrů (1960) (gravação de teatro)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Oldřich Velen
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Milena Zahrynowská
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Limonada Joe (1964)
Případ pro začínajícího kata (1969)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (filme de TV)
Zdeněk Kryzánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kladivo na čarodějnice (1969)
O Vale das Abelhas (1967)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Josef Gruss
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Eva tropí hlouposti (1939)
Příběh dušičkový (1964) (filme de TV)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Jiří Štěpnička
Reino Unido
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Jan Schánilec
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Jindřich IV. (1968) (gravação de teatro)
Petrolejové lampy (1971)
Jan Pohan
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Miloš Vavruška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Tři oříšky pro Popelku (1973)