Realização:
František FilipArgumento:
Jaroslav DietlCâmara:
Vladimír OpletalElenco:
Lubomír Lipský st., Jan Skopeček, Ladislav Trojan, Dana Medřická, Stella Zázvorková, Milena Dvorská, Jiří Smutný, Otto Šimánek, Jiří Pleskot, Arnošt Faltýnek, Jiřina Steimarová, Jaroslav Kepka (mais)Elenco
Lubomír Lipský st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Byl jednou jeden král... (1954)
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Jan Skopeček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ladislav Trojan
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Dana Medřická
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kočičí hra (1982) (gravação de teatro)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Půlpenny (1974) (filme de TV)
Stella Zázvorková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Kolya (1996)
Milena Dvorská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Vesničko má středisková (1985)
Byl jednou jeden král... (1954)
Jiří Smutný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lucerna (1967) (filme de TV)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Zapomenuté světlo (1996)
Otto Šimánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vajíčko (1968) (filme de TV)
Světáci (1969)
A Invenção Diabólica (1958)
Jiří Pleskot
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Arnošt Faltýnek
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Assassinato (1964)
Věc Makropulos (1970) (gravação de teatro)
Jiřina Steimarová
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Poslední muž (1934)
Jaroslav Kepka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Královská hra (1980) (filme de TV)
Luba Skořepová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kočičí hra (1982) (gravação de teatro)
Vyšší princip (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Vladimír Bičík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Karel Hovorka st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
O Cremador (1968)
Na samotě u lesa (1976)
Rudolf Deyl ml.
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Limonada Joe (1964)
Dobrý voják Švejk (1956)
Lucerna (1967) (filme de TV)