Realização:
Jan EisnerParticipam:
Ivana Andrlová (apresentador), Jana Nagyová Pulm (apresentador), Naďa Konvalinková (apresentador), Jozef Šimonovič ml. (apresentador), Zuzana Kocúriková (apresentador) (mais)participam
Stanislav Procházka ml.
Checoslováquia
Jiří Strnad
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Velký případ malého detektiva a policejního psa Kykýna (1982) (filme de TV)
Chlapi přece nepláčou (1979)
Karel Zich
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Mňága - Happy End (1996)
Královský gambit (1974) (filme de TV)
Zlá noc (1973)
Jaromír Klempíř
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Podivná přátelství herce Jesenia (1985)
Kulhavý ďábel (1968)
Jiří Štědroň
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Popelka (1969) (filme de TV)
Lysistrata (2009) (gravação de teatro)
Patero důvodů pro voo doo (2005) (gravação de teatro)
Josef Kobr
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (filme de TV)
Tři přání (1958)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Ivan Mládek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Miroslav Plzák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrah skrývá tvář (1966)
Byla jednou jedna budoucnost: Podivná reportáž z přítomnosti 1965 (1965) (filme de TV)
Manželská tonutí (1996) (série)
Dalibor Janda
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hity 89 (1989) (concerto)
Vždycky jsem to já (1989) (concerto)
F.T. na cestách (1988)
Zora Jandová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Život bez konca (1982) (série)
Babylon (2002) (gravação de teatro)
Dáda Patrasová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Čertův švagr (1984) (filme de TV)
Felix Slováček
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concerto)
Síť na bludičku (1983) (filme de TV)